Webinar – Een kijkje in de wereld van ADD/ ADHD
27 januari | 16:00 - 17:30
Locatie: Online
DEZE WORKSHOP IS IVM CORONA VERZET VAN 11 NOVEMBER NAAR 27 JANUARI 2021
“Vallen en opstaan en ondertussen leer ik ook nog koprollen.” (Loesje)
Een workshop over ADHD/ADD; het kind of de jongere en hun opvoeders verdienen begrip!
Tijdens deze workshop krijg je uitleg over ADHD/ ADD en wat de gevolgen zijn voor kinderen en jongere en hun gezin. Waar lopen ze tegen aan?
Daarnaast krijg je een kijkje in de wereld van ADHD/ADD. Je ontvangt kennis over ADHD/ADD, wat is het nu precies? Ook komen 2 oefeningen aanbod. Een oefening waarin jij ervaart hoe het is om AD(H)D te hebben en een oefening die aan de basis staat bij het begeleiden van een kind/jongere met ad(h)d.
De workshop wordt gegeven door Yvonne Hombergen, preventiewerker bij Ypse (basis GGZ)verpleegkundige en door Ditta Gossen, preventiewerker bij Ypse (basis GGZ) HBO-pedagoog.
De workshop wordt online gegeven. Na inschrijven ontvang je hierover meer info.
Inschrijven voor deze workshop kan vanaf 1 oktober 20.00u. Deelname is gratis voor vrijwilligers die actief zijn bij een organisatie die lid is van VrijwilligersAcademie073. Niet leden betalen €5.